ביטוח עסקים

מהו ביטוח עסקים

ביטוח עסקים הינו מונח רחב ידיים הטומן בחובו מספר רב של סיכונים אותם בעלי העסקים יכולים לרכוש על מנת להגן מפני נזקים כלכליים הכרוכים בפעילותם.

מהי מטרת הפוליסה

מטרתה של הפוליסה לביטוח עסקים הוא להעניק רובד הגנה מפני סיכונים שבעל העסק חשוף אליהם לדוגמה חנויות מפעלים ומשרדים חשופים סיכוני שריפה, אש קצר חשמלי, פריצה, גניבה, נזקי רעידת אדמה, נזקי טבע, אובדן ההכנסות או הרווחים או תשלום דמי השכירות, סיכוני כספים ומזומנים בחנויות ומסעדות, בעסקים מסויימים ישנה חשיפה לנזקים משבר מכאני (משאבות גנרטורים ומעליות לדוגמה) וכן חברות יצרניות, חברות היי-טק מנזקים לציוד האלקטרוני הן נזק פיזי והן נזק של האקרים וירוסים ותקיפות סייבר, דוגמה נוספת היא למפעל יצרני החשוף לנזקים למלאי או לפס הייצור וכן הלאה..

פוליסה לביטוח עסק – כוללת מגוון אפשרויות הרחבה של נזקי גוף ורכוש לצד ג' , וכן יכולת הרחבת הגנה בגין אחריות בעל העסק לעובדיו.

בעסקים מסוימים כמו בביטוח מסעדה, ביטוח קונדיטוריה, ביטוח פיצרייה, ביטוח מאפייה חשוף בעל העסק גם לסיכונים של המוצרים אותו הוא משווק ובחלק המקרים ניתן לרכוש ביטוח חבות המוצר

הפוליסה לביטוח עסקים היא מלאכת מחשבת וכל פוליסה דורשת תובנות עמוקות של בעל העסק יחד עם סוכן הביטוח

איתי תוכלו לדבר בגובה העיניים, להיפגש בכל עת ולדון בצרכים האמיתיים שלכם, כבעל עסק לבעל עסק אני אדאג לתת את השקט הנפשי החסר והנדרש כל כך לישון טוב בלילה ולדעת שאתה בידיים טובות.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן