ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים

ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים- יש דבר כזה!

עיצוב פנים על פניו נראה כעיסוק מלא בכיף והנאה לצד חופש יצירה וביטוי. אתם כמעצבי פנים עובדים שעות רבות, בתכנון חללים פרטיים או עסקיים, ישיבות ארוכות אל תוך הלילה ועבודה עם גורמים נוספים המעורבים בתהליך. במסגרת עבודתכם אתם עלולים להיתקל גם בלקוחות פחות מרוצים, שעלולים לגרור אחריהם הרבה מעבר לביקורת שלילית בעמוד העסקי ובפייסבוק שלכם. לכן, אם סיימתם את לימודי עיצוב הפנים ואתם בדרככם אל הלקוח הראשון שלכם ומתלבטים בשאלה: האם מעצבי פנים צריכים פוליסת אחריות מקצועית – התשובה היא כן, כי מי שכבר עוסק בתחום יודע זאת בוודאות – תלמדו מהמקצוענים, לא עובדים בלי ביטוח.

כדי שתוכלו לעצב ולתכנן בשקט

ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים מעניק לכם שקט נפשי, בכל הנוגע לטיפול בנכסי הלקוחות שלכם בין אם העבודה מתבצעת על ידכם, או על ידי איש מקצוע מטעמכם.

מעבר לכיסוי הביטוחי, מעניק ביטוח אחריות מקצועית גם הגנה וכיסוי הוצאות משפטיות שנגרמו בעקבות התביעה. הוצאות משפט, שכר טרחת מומחים ופיצוי בגין נזקים כאלו ואחרים, עלולים למוטט כלכלית ותדמיתית את העסק שעבדתם כל כך קשה בשבילו. רכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית תעניק לכם את החופש ליצור לעסוק במקצוע שלכם בביטחון, ובשקט.

ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים | עיצוב פנים

למה חשוב לכסות את עצמכם בביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים?

ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים באסיה פתרונות ביטוח

"הרצפה עקומה" יכול להיות רק ביטוי, אבל כמעצבי פנים בוודאי נתקלתם בתלונות והשגות מצד לקוחות, ספקים או אפילו הרשויות כלפי איכות ותקינות הפרויקטים שלכם. ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים מגן עליכם מהרגעים הפחות 'יפים' של המקצוע.

בכל פרויקט שלכם כמעצבי פנים, אתם חשופים ללא מעט תביעות מצד הלקוחות שלכם בין אם הם פרטיים או משרדי עיצוב אשר שכרו את שירותיכם. כמו מקצועות חופשיים רבים אחרים, גם אדריכלות ועיצוב פנים נכנסו בשנים האחרונות לרשימת התביעות הגדלה בתחום האחריות המקצועית, והסיכונים? רבים. אי שביעות רצון הלקוחות, נזק שנגרם בשל טעות שנעשתה בתום לב שפגעו בפרויקט וגרמו לנזק או אפילו אבדן מסמכים ותכניות בניה של הנכס. כל אלה הם רק חלק מרשימת הסיכונים, שתוכלו להעביר לידי חברת הביטוח במעמד רכישת פוליסת אחריות מקצועית למעצבי פנים.

תחום ביטוחי אחריות מקצועית הוא עולם ומלואו, המצריך מקצועיות, ניסיון והיכרות עם תחום העיסוק של המבוטח והסיכונים הטמונים בו. ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים, מחייב דיוק בתנאי הפוליסה שלכם, לכיסוי ביטוחי מרבי בזמן אמת.

הניסיון הרב שלנו באסיה פתרונות ביטוח עם מעצבי פנים אדריכלים הנדסאים ומהנדסים בעיקר בכל הנוגע לתחום ביטוחי האחריות המקצועית, מאפשר לנו להעניק פתרונות ביטוח מותאמים אישית.

לכן, על מנת לא להישאר חשופים לתביעות, ולהגן על עצמכם מהלא צפוי, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר, להתייעץ ולשאול כל שאלה (אין שאלה מיותרת). אנו נשמח אם תאפשרו לנו לתפור עבורכם את חליפת הביטוח, באופן מותאם אישית לעיסוק ולצרכים שלכם.

לשיחת היכרות וקביעת פגישה אתם מוזמנים להתקשר לטלפון 073-737-7777
הקפה- ☕ עלינו 🙂 

האם מעצב פנים צריך ביטוח אחריות מקצועית?

בהחלט כן, כמו כל בעל עסק עצמאי, למעצבי פנים חשיפה גדולה מתמיד לתביעות רשלנות מקצועית.
ישנם מקרים בהם מעצבי הפנים טועים בחישובי כמויות, לעיתים הזמנות המוצרים שגויות.
כמו בהרבה פרוייקטים מעצבי הפנים אף מנהלים את העבודה הכוללת – החל משלב השרטוט וכלה בשלב הביצוע – הם מזמינים קבלנים, משנים את פנים המבנה, מזמינים ספקים ומחזיקים צוות של אנשי מפתח מטעמם לנהל את היקף הפרויקט ככל שנדרש
כאשר הלקוח מזמין מהמעצב את החבילה המלאה, והמעצב נמצא כגורם מתווך ומקשר, למעשה מזמין העבודה, בכך רואה בו האחראי הראשי לכלל התוצאות, כך שטעויות של קבלני משנה עלולות לסבך את המעצב בתביעה שהוא לא בהכרח גורים הנזק הישיר שלה – מעצבים רבים לא מקפידים על בדיקת ביטוחיהם של הספקים ו/או מנהלים מולם חוזה מסודר ובכך במקרה של תקלה מאוד מהר הפרויקט עלול להיגרר לסכסוכים ולתביעות הנגזרות ממנו
ובכך מותיר את המעצב עם עלויות של הוצאות ניהול המשפט, החל מעורכי הדין, עדים מומחים וחוות דעת של בעלי מקצוע/מומחים מטעם בית המשפט, אגרות בתי המשפט, הפסד ההשתכרות ועוד'
כל אלו ועוד עלולות לגרור את המעצבים לתהליך ארוך יקר ומייגע שבסופו עלולה להינתן כנגדם פסיקה עם עלות כלכלית בלתי מבוטלת.

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים?

הביטוח מחושב לפי מספר פרמטרים מחזור היקף העסקים של הלקוח, המדינות בהן הוא פועל, גבול האחריות הנדרש מהמבטחים , גובה ההשתתפות העצמית, ניסיון התביעות ומכלול היקף הסיכונים של המבוטח (עובדים/מחזור/לקוחות/תחומי עיסוק וכו')

מה כולל ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים?

הכיסוי כולל הוצאות בגין תביעות של מעשה שאינו כדין, רשלנות או מחדל בתום לב של הלקוח וכן, תביעות פליליות, תביעות בגין אובדן מסמכים, אי יושר של עובדים, תביעות דיבה והשמצה והוצאות המשפט חלק מהמבטחים כולל גם כיסוי נזק לצד שלישי

למה מעצבי פנים צריכים ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית כולל כיסוי להוצאות בגין תביעות אחריות מקצועית, תביעות פליליות, תביעות צדדי ג' (במקרה שנרכש כיסוי בפוליסה) תביעות בגין אובדן מסמכים, אי יושר של עובדים, תביעות דיבה והשמצה והוצאות המשפט חלק מהמבטחים – חשוב להבהיר עלויות של הוצאות ניהול המשפט, החל מעורכי הדין, עדים מומחים וחוות דעת של בעלי מקצוע/מומחים מטעם בית המשפט, אגרות בתי המשפט, הפסד ההשתכרות ועוד עלולות להגיע למאות אלפי שקלים – זהו נזק כלכלי אדיר שכל בעל עסק בין אם הוא קטן או גדול עלול להפסיד ממנו באופן משמעותי ואף שעלול לגרום לפשיטת רגל

מה מכסה ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים?

עלויות היצוג והתביעה שהוגשה נגד המבוטח על רשלנות מקצועית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן