ביטוח עסק

מה זה ביטוח לעסקים:

ביטוח עסק הוא מושג כולל למגוון הגנות שונות אשר ניתנות להרחבה לאחר ביצוע התאמה אישית- ובפשטות- ביטוח לעסק שלך.

החל מביטוח אש, פריצה, נזקי מים, אובדן הכנסה וכלה בביטוח כופר וחטיפות של אנשי עסקים.

ניהול עסק ובעיקר גידור הסיכונים שלו הוא אינו דבר של מה בכך. במיוחד במציאות הנוכחית בה ריבוי התביעות הולך וגדל משנה לשנה. החיבור של הסיכון אל מול ההרחבות בפוליסה דורשת תובנה והעמקה אל תוך הסיכונים השותפים במהלכו של כל עסק.

בעלי עסקים מתמודדים יום יום עם מציאות לא קלה, ולא ניתן לדעת מה צופן המחר. בדיוק לשם כך קיים ביטוח מעסיקים- הנו ביטוח לעסקים קטנים בינוניים וגדולים, שמטרתו להגן על החברה מפני כל תביעה בעתיד.
כדי למצות את מגוון ההגנות בתוך הביטוח לעסק, אנו מנהלים תשאול מקיף. הכולל את כל "שרשרת המזון" בגין פעילותו של העסק ורק לאחר הבנה מעניקים הגנה רחבה לפעילותו של המבוטח.

אנו באסיה סוכנות לביטוח מציעים פתרונות מתקדמים לביטוח עסקים קטנים בינוניים וגדולים כאחד. אנו מתמחים במתן מענה מקיף ומקצועי לכלל בעלי עסקים בענף ביטוחים עסקיים ומסחריים ומתחייבים לתת את הפתרון המתאים ביותר – באחריות !

להיות בעסק מוגן ומבוטח:

  • ביטוח מבנה ותכולתו מפני סיכוני אש ,שריפה ותוצאותיה. לרבות נזקי פריצה וגניבה של מלאי או ציוד. וכן ביטוח רעידת אדמה ,נזקי טבע, סערה, סופה, שיטפון ברד וכיוב'.
  •  ביטוח צד ג במקרה שאדם נפגע מפעילות העסק (התקנה של מוצר, חלוקה, החלקה בעסק, או אפילו עסק שכן הנפגע משריפה או נזקי מים). וכלל הפעילות של העסק המוגדרת בפוליסה.
  • ביטוח כל הסיכונים– לציוד אלקטרוני, ציוד מיחשוב ובקרה, מערכות ניידות ונייחות וציודם ההיקפי.
  • ביטוח שבר מכני לכיסוי מכשור מכני (קומפרסורים, גנראטורים, חדרי קירור, מעליות, ציוד הרמה וכיוב').
  • ביטוח חבות מעבידים המכסה את המעביד ברשלנותו כלפי עובדיו השכירים בגין נזקי גוף. כגון: נכויות, תאונות, מחלות מקצוע אשר עלולות להיגרם לעובדיו בגין ועקב פעילותו.
  • ביטוח אובדן רווחים, הכנסות, דמי שכירות , אובדן רווחים עקב שבר מכני ועוד…
  • ביטוח חבות המוצר ליצרן ולמשווקים מוצרים.
  • ביטוח סחורה בהעברה.
  • ביטוח אחריות מקצועית | ביטוח מקצועי
  • ביטוח סייבר– הגנה מפני תביעות בגין פריצה פגיעה ונזקים שנגרמו עקב מתקפת סייבר.

למה לבטח את העסק באסיה סוכנות לביטוח?

זקוקים לפוליסה לביטוח עסק קטן? מבצעים השוואת מחיר לביטוח עסק? רוצים לדעת כמה עולה ביטוח עסק? אצלנו תוכלו ליהנות מפוליסה לעסק במחיר אטרקטיבי דינאמי בשקיפות וכן מגוון יתרונות נוספים:

כל חברות הביטוח תחת קורת גג אחת. אנו מתמחים במציאת החברות החזקות והמובילות בשוק אשר מעניקות לעסק את ההגנה הרחבה והזולה ביותר והכול – בהתאמה אישית.

פוליסת ביטוח בהתאמה אישית– את פוליסת הביטוח אנחנו מרכיבים באופן אישי יחד עם בעל העסק. הפוליסה מוגדרת על פי סוג העסק ועל פי צרכיו. בין אם מדובר על חנויות, מפעלים, משרדים, מרפאות ועוד. כל עסק וההתאמה האישית שלו !

ביטוח עסק באסיה פתרונות מתקדמים על ידי סוכני הביטוח ובני צדוק יאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שיש על מי לסמוך.

העסק שלכם יבוטח בצורה מלאה ומקיפה אצל החברות המובילות והמתקדמות ביותר. הניסיון שלנו זה היתרון שלכם.

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו. ביטוח עסק בהתאמה אישית, שיחה בגובה העיניים, שפה ברורה ומקצועית, יחס חם ואוהד, זמני תגובה מהירים.

הטבה לפונים מהאתר לביטוח העסק. 15% הנחה על פוליסת ביטוח זו.

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי