ביטוח דירה

מה זה ביטוח דירה ?

בעידן של ימינו רכישה של דירה היא אחת מההשקעות היקרות בחיים שלנו, ברוב המקרים הרוכשים נוטלים התחייבות כלפי הבנק בצורת משכנתא או משקיעים סכומי עתק מהלוואות וחסכונות לצורך רכישת המבנה. הנכס יקר והחשיפה לנזק לא פשוטה. ביטוח דירה למשכנתא מעניק פתרון כנגד מגוון סיכונים.

אם רכשתם דירה אל תהססו השקיעו ורכשו ביטוח דירה מפני קטסטרופות. אולי ביטוח דירה נשמע כמעין מותרות, אך חשוב להבין שהבית שלכם הוא הנכס החשוב ביותר.

על מנת להבטיח את שלמות המבנה ישנו ביטוח מבנה שיגן עליכם במקרה של נזק משריפה, הצפה ואסון טבע. עם זאת, חשוב לא פחות לעשות ביטוח תכולת דירה הכולל: ריהוט, איבזור פנימי וביגוד – הסיכונים השכיחים הינם מקרי שריפה, פריצה ונזקי מים.

שוכרים דירה ויש לכם עובדים או אנשים בדירה כמו מנקה לדוגמה? כדאי לכם להצטייד בביטוח צד ג לדירה. מדוע? מכיוון שביטוח צד ג לדירה מבטח את כל מי שנמצא במבנה ויעניק לכם כיסוי ביטוחי במקרה של פגיעה כגון חבלה רצינית שבר ועוד.

רוצים הצעה מעולה לביטוח הדירה

הנכס שלנו – מה לעשות חשוף למספר רב של סיכונים, וישנם מספר כיסויים הניתנים במסגרת ביטוח דירה:

  • כיסוי למבנה מפני נזקי אש, פגעי מזג האוויר, התפוצצות או התלקחות.
  • ביטוח צד ג הכולל רכוש וגוף או אורחים העלולים להיפצע בשטח ביתכם.
  • ביטוח חבות מעבידים לעובדי משק בית העלולים להיפצע במסגרת עבודתם בביתכם.
  • כיסוי כנגד נזקי מים במבנה או התכולה או לשכן צד ג'.
  • כיסוי הרכוש מפני פריצה או גניבה.
  • כיסוי ביטוח דירה מפני שיטפונות, סערות, סופה ועוד.
  • כיסוי ביטוח דירה מפני רעידת אדמה.

* ועוד מגוון הרחבות ייחודיות לציוד מיוחד כגון תכישיטים, מצלמות, פרוות, ומונות וחפצי אומנות, כיסוי לפריטים שאתם לוקחים איתכם לטיול בחו"ל ועוד…

למה לעשות ביטוח דירה אצלנו ?

15 שנות ניסיון – המקצועיות והניסיון שלנו הוא היתרון שלכם

בני צדוקאסיה פתרונות ביטוח מתקדמים מציעים לכם פגישה עם סוכן ביטוח מקצועי שיעבור איתכם על כל תיק הביטוח ויחד איתכם נמצא את הפתרון הנכון והמותאם לכם באופן אישי על פי דרישות הסיכונים ובהתאם לאורח חייכם, בואו לפגישה, מקסימום שתיתם קפה.

את פוליסת ביטוח הדירה אנחנו מרכיבים באופן אישי יחד עם בעל הדירה. חשוב לזכור כי לכל פוליסת ביטוח דירה מחיר הנקבע בהתאם לצורכיכם כך שמחיר ביטוח דירה יקבע בדיוק בהתאם לצרכים וליכולות של כל לקוח בהתאמה אישית. החל מרמת הצעת המחיר ועד לשלב ביצוע סקר פרטני המפרט כל פריט ברמה הבודדת. אנחנו מתאמצים בשבילכם לביצוע התאמה מיטבית אישית ומושלמת ככל שניתן !

אצלנו המונח- שקט נפשי מתורגם בצורה כזו שאתם תוכלו לישון בשקט בלילה בידיעה שיש לכם סוכן ביטוח מקצועי שדואג לכם ושיש לכם על מי לסמוך.

הרכוש שלכם יבוטח בצורה מלאה ומקיפה עם החברות המובילות והמתקדמות ביותר – הניסיון שלנו זה היתרון שלכם

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו, ביטוח בהתאמה אישית, שיחה בגובה העיניים, שפה ברורה ומקצועית, יחס חם ואוהד, זמני תגובה מהירים.  מוזמנים ליצור קשר ונשמח לחזור אליכם.

הטבה לפונים מהאתר עבור ביטוח חודש מתנה ברכישת ביטוח מבנה ותכולה כולל רעידת אדמה ונזקי טבע !

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי