ביטוח חיים

מהי פוליסת ביטוח חיים

האם ידעת שאחד מתוך שלושה ישראלים יחלה בסרטן ושאחד מכל שבעה גברים יחלה בסרטן הערמונית ?! הידעת שאחת מכל שבעה נשים תחלה בסרטן השד? והאם ידעתם שעלות השתלת ‏כליה עולה 400 אלף דולר ועלות השתלת לב מגיעה ל‏כמליון דולר ?!

המספרים מפחידים אך לצערנו אין לנו ‏שליטה על הגנטיקה הבריאותית שלנו, הדבר היחיד ‏שאנחנו כן יכולים לעשות, הוא לדאוג לרשת ביטחון ‏

המושג ביטוח חיים כולל בתוכו מגוון מוצרי הגנה כמו ביטוח "ריסק" למקרה של מוות, ביטוח בריאות, ביטוח פיצוי כספי למקרה של מחלה קשה, ביטוח סיעודי לתשלום של חולים סיעודיים עבור תרופות ומטפלים, ביטוח תאונות אישיות לפיצוי במקרה של מוות או נכות אישית, ביטוח אובדן כושר להבטחת המשך קבלת הכנסה גם באי יכולת עבודה ועוד מגוון הגנות הניתנות לרכישה באמצעות ביטוחי החיים

מטרתו של עולם ביטוח חיים הוא להגן עליך בזמן משבר בריאותו או חס וחלילה מוות – הכול למקרים שבהם צריך גב כלכלי חזק שיממן הוצאה רפואית, ניתוח או פיצוי במקרה של קטסטרופה, נכות, זקנה או חס וחלילה מוות, הביטוחים מעניקים פיצוי חד פעמי או חודשי או משלמים הוצאות – כתוצאה ממקרה ביטוח ובהתאם לתנאי הפוליסה תעניק לכם ולבני משפחתכם ביטחון כלכלי והימנעות מהוצאות לא צפויות.

סיבות חשובות מדוע לעשות ביטוח חיים:

  1. ביטוח חיים – ביטוח חיים ריסק הינו ביטוח אשר נועד לתת מענה כלכלי במקרה של פטירת המבוטח ליורשיו וליקיריו – מתוך דאגה לעתיד הכלכלי של המשפחה והיורשים – רכישת ביטוח חיים תוביל ליציבות כלכלית של בני משפחת לאחר מוות.
  2. שחרור עתידי מהתחייבויות קיימות – במקרה של משכנתא בני משפחת ייהנו מהפסקת התשלום להלוואת המשכנתא ויוכלו ליהנות מהכנסה ללא הוצאה משמעותית להחזר ההלוואה
  3. בעולם ביטוח החיים ניתן לגוון את הכיסוי לנכות או מוות שנגרם מתאונה – כך שחס וחלילה במידה ותידרש הפוליסה תיתן גם פיצוי בגין נכות.
  4. ביטוח חיים מתאים לכל גיל – לא רק למשפחות בעלות ילדים קטנים. הפוליסה מתאימה גם לבני זוג מבוגרים על מנת לדאוג להמשך ההכנסה.

ביטוח חיים מומלץ לזוגות צעירים ולבעלי משפחות בשלבי חייהם הצעירים כאשר ישנם ילדים ואין הון צבור כך שבמקרה הצורך יהיה ליורשים ממה להתקיים בהיעדר הכנסה של בן זוג אחד במשפחה.

לקוחות רבים מגיעים אלינו עם שאלות לגיטימיות כגון: כמה עולה ביטוח חיים? או האם ניתן לעשות ביטוח חיים ללא הצהרת בריאות?  האם אתם עושים ביטוח חיים עם חיסכון? והאם ניתן להוזיל את עלויותיה של הפוליסה.  נציין ונדגיש כי עלות ביטוח חיים מורכבת ממגוון פרמטרים ורכיבים ביטוחיים עימם ניתן לשחק ולהתאים את הפוליסה הטובה ביותר -כזו המתאימה כמו כפפה ליד הלקוח. השוואת מחירי ביטוח חיים היא לפיכך חשובה מכיוון שחשוב שהלקוח יקבל מוצר ביטוחי איכותי מחד אך גם כזה שמשרת אותו בצורה נאמנה ובהתאם לצרכיו מאידך.

למה לעשות ביטוח חיים אצלנו?

אחת הסיבות שהגעתי למקצוע היא תחושת השליחות – במהלך החיים נתקלתי לא מעט פעמים באנשים שהיו זקוקים לנו. זוהי הסיבה המרכזית לעיסוקנו בתחום.
לכן, אתם צריכים סוכן ביטוח חיים שיהיה שם בשבילכם- זמין, נגיש נותן שירות ומקצוען. בדיוק לשם כך הוקמה אסיה סוכנות לביטוח.

חרטנו על דגלנו את ערכי השירות והמקצועיות 

אנו עובדים עם חברות הביטוח הגדולות, היציבות והחזקות במשק הישראלי

הנחות באחוזים גבוהים ברכישת מוצרי ביטוח בחברתנו. לכל פוליסת ביטוח חיים מחיר שונה בהתאם לרכיביה- אנחנו נבצע עימכם סקירה והתאמה לצורכיכם תוך השוואת מחירים, רכיבים וריסק וללא סעיפים מיותרים.

השוואת מוצרי ביטוח והגנה באמצעות מערכות מתקדמות.

ידע ומקצועיות -עובדי החברה עוברים הדרכות מעת לעת ומתעדכנים על בסיס קבוע בשינויים התכופים בתחום ביטוח חיים הן בהרצאות בלימודים בימי עיון ובכנסים מקצועיים 

כח אדם מקצועי ומהימן – חברנו מעסיקה יועצים פנסיוניים למגוון לקוחותינו

הידע והכוח נצברים לנו יחד עם שנות הניסיון ומתורגמים ליעילות ומענה אישי ויחס חם ואוהד

אנחנו נילחם עבורך מול חברות הביטוח ברגע האמת

יעילות – לקוחותינו נהנים מזמני תגובה מהירים

יחס אישי חם ואוהד

צוות המשרד נמצא על בסיס יום יומי בחברות הביטוח וזמין לפעול

אנו ננהל ממשק ישיר ומקושר עבור לקוחותינו בכלל תחום ביטוחי חיים

בואו לפגישה – מקסימום שתיתם קפה ! 

ביטוח חיים
5 מתוך 5 (דירגו 2 איש)

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן