ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי פרטי לילדים ומבוגרים - למה אתם צריכים אותו

כל אדם בכל גיל עלול למצוא עצמו במצב סיעודי עקב מחלה קשה, פציעה, או תאונה.

עלות טיפול סיעודי בבית נעה בין 8,000 ₪ ל 10,000 ₪ לחודש,  ואילו עלות אשפוז במוסד סיעודי נעה בין 12,000 ₪  ל 20,000 ₪ לחודש, והחזרי הביטוח הלאומי או ביטוח הבריאות של קופות החולים אינם מכסים את כל העלויות.

בנוסף לעלויות הטיפול, קיימות עלויות הציוד והתרופות, והתוצאה היא נטל כלכלי כבד על משפחתו של החולה.  ביטוח סיעודי מכסה הוצאות סיעוד בהתאם לתנאי הפוליסה, ובכך מבטיח שמשפחת החולה תוכל להמשיך לחיות בכבוד ורווחה, ולהעניק את הטיפול הראוי לבן משפחתם הסיעודי.

קיימות שלוש דרכים לרכישת ביטוח סיעודי – ביטוח סיעודי פרטי של חברות הביטוח, ביטוח סיעודי כהרחבה של ביטוח הבריאות דרך קופת החולים, וביטוח סיעודי קולקטיבי.

ביטוח סיעודי של קופות החולים מעניק כיסוי מוגבל בזמן, ואילו הביטוחים הקולקטיביים התגלו כבעייתיים, ונכון להיום ניתן לבצע ביטוחים אלו אך ורק תחת עמידה בתנאים שימנעו פגיעה במבוטחים.

ביטוח סיעודי

מדוע כדאי לרכוש ביטוח סיעודי פרטי

כאמור, עלויות טיפול סיעודי הן נטל גדול על כלכלת המשפחה, וללא ביטוח סיעודי, בני המשפחה נאלצים לבחור בין מתן טיפול הולם ליקירם, ובין שמירה על איכות החיים של המשפחה כולה.

ביטוח סיעודי פרטי פותר לכם את הדילמה, ומאפשר לכם להעניק לבן משפחתכם את הטיפול הטוב ביותר, ויחד עם זאת לשמור על רווחת המשפחה כולה.

התשובה לשאלה כמה עולה ביטוח סיעודי תלויה בתנאי הפוליסה ובגיל ההצטרפות. באופן כללי ניתן לקבוע כי משתלם לרכוש ביטוח סיעודי לילדים, שכן כך תשלמו פרמיה נמוכה, ובעבורה יקבל הילד כיסוי ביטוחי גבוה וירכוש ערך צבירה רחב יותר בתעריף נמוך יותר שכך גם אם יפסיק לשלם את הביטוח בגיל 25 יספיק לצבור מספיק וותק והפוליסה תשלם לו ערך מסוים למרות שהפסיק את הביטוח.

ביטוח סיעודי ב פתרונות מתקדמים סוכנות לביטוח – בני צדוק אסיה

באסיה פתרונות ביטוח מתקדמים מאמינים בשקיפות, מקצועיות, הגינות, ושירות אישי ומסור, ומשתמשים במיטב הטכנולוגיות להענקת מענה מהיר וזמין לכל לקוח. בכדי שנוכל להציג ללקוחותינו את הפוליסות המשתלמות ביותר.

אנו נמצאים בקשר עם מיטב חברות הביטוח הפועלות בשוק הישראלי. בסוכנות לפתרונות ביטוח מתקדמים – בני צדוק אסיה, סוכן הביטוח שלכם יערוך השוואת פוליסות ביטוח סיעודי של החברות המובילות בשוק, ויציג בפניכם את הפוליסות המשתלמות ביותר המתאימות לצורכיכם.

לאחר הסברים, ייעוץ והכוונה, תוכלו לבחור את הפוליסה הנכונה לכם. באסיה פתרונות ביטוח מתקדמים הלקוח הוא בראש סולם העדיפויות, והליווי המסור נמשך גם לאחר החתימה, ובייחוד כאשר חלילה קורה מקרה ביטוחי, ואתם זקוקים לייצוג ותמיכה. גם בשעות הקשות צוות שלם ופתרונות ביטוח מתקדמים – יעמדו לצדכם.

עתיד בטוח

למען עתידכם ועתיד ילדיכם, ולמען השקט הנפשי שלכם, רכשו מבעוד מועד פוליסת ביטוח סיעודי שתספק לכם הגנה מלאה. סוכני הביטוח באסיה פתרונות מתקדמים  סוכנות לביטוח – ובני צדוק  ימצאו עבור כל לקוח את פוליסת הביטוח הסיעודי המתאימה ביותר  לצרכיו ומשאביו, כך שיובטח לכם כיסוי ביטוחי סיעודי הולם.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות הנכם מוזמנים
להתקשר לטלפון  073-7377777 או ליצור עימנו קשר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי