ביטוח עבודות קבלניות - ביטוח שיפוצים , גירסת המשפץ

לשפץ או לא לשפץ- זו השאלה

אז להתחיל לשפץ או לא להתחיל? מכירים את השלב הזה בחיים שבו אתם מבינים שצריך להתחיל לשפץ. צבע הקירות מתקלף, אתם רוצים להוסיף קיר גבס דקורטיבי, הצנרת ישנה, סגנון הבית או העסק כבר מזמן לא הטעם שלכם, או פחות מתאים לצרכים שלכם.

אז מצד אחד רוצים לשפץ, מצד שני שמעתם לא מעט על שיפוצים שהפכו לחלום בלהות והותירו אחריהם מפח נפש, פועלים שנפצעו , שכנים שתבעו ולא מעט פוטנציאל לנזקים כלכליים. שיפוץ נכס בין אם מדובר בדירה או בבית עסק, הוא תהליך ארוך הכולל לא מעט משתנים, אנשי מקצוע ותחנות נוספות בדרך, וכל שאתם יכולים לעשות הוא להתפלל שהכול יזרום על מי מנוחות. מצד שני, עד שיוכח אחרת צריך קצת יותר מזה ולכן, אנחנו ממליצים לבטח את עצמכם בביטוח שיפוץ נכס.

לא רק עניין של טעם וצבע – הסיבה האמתית לביטוח שיפוץ

לפני שיוצאים לדרך עם שיפוץ נכס פרטי או עסק, יש שני  דברים חשובים לעשות:

  1. להיות פרקטיים: להחליט על השיפוץ, להחליט על התקציב, לבחור מעצב או אדריכלית ולדעת מראש איפה יקום וייפול הקיר החדש.
  2. להיות חכמים: לרכוש  לעצמכם ביטוח שיפוץ דירה או עסק.

הראשון, יעזור לכם "לא להתפזר" לדעת לתזמן ולהעריך את עלויות הפרויקט. השני – יכול להיות השקט הנפשי שלכם לתהליך המייגע הזה.

אז מה בעצם מקנה פוליסת ביטוח שיפוץ דירה או שיפוץ עסק?

בין אם זו דירה שאתם גרים בה או חולמים על היום בו תוכלו להיכנס אליה, ובין אם מדובר בשיפוץ העסק. פוליסת ביטוח עבודות קבלניות למשפץ  היא פוליסת ביטוח לכולם.

ביטוח שיפוץ עסק מיועד בין היתר ל: בעל דירות ובתים, יצרנים, מסעדות,  מוסכים, מפעלים, חברות ועסקים פרטיים

ביטוח עבודות קבלניות – גירסת המשפץ

מה מוגדר כשיפוץ תחת הכותרת: ביטוח עבודות קבלניות לשיפוץ

בין יתר הפעולות הכלולות תחת הכיסוי הביטוח שלי ביטוח שיפוץ תוכלו למצוא: ריצוף, עבודות שרברבות,  חשמל, עבודות רצף, נגרות, זכוכיות אלומיניום, צבע, קירות גבס .

חשוב לציין כי הביטוח לא יכסה עבודות שימור מבנים, פינוי בינוי, עבודות קבלניות לתמ"א 38, ועבודות ועד הבניין. במידה ואתם בעלי עסק,  ויש ברשותכם ביטוח עסק– חשוב לדעת כי שיפוץ אינו נכלל בביטוח העסק בגין נזקים שעלולים להיגרם מעבודת השיפוץ כיוון שהסיכון במקרה זה שונה מביטוח קבלנים.

כל ההגנות – תחת קורת גג אחת

ביטוח שיפוץ מעניק לכם הגנה כספית בגין נזקים לציוד או למבנה, ואף עשויה לכסות עלות הקמה מחודשת של חלקי הפרויקט שניזוקו כולל ביטוח לציוד העבודה של קבלן השיפוצים.

במקרה של נזק לפועלים אשר עבדו במקום, ביטוח שיפוץ מכסה עד 20 מיליון ₪. ההרחבה של ביטוח צד ג' בביטוח שיפוץ תגן עליכם גם מפני פגיעה בעוברי אורח בסמוך לנכס שלכם בזמן השיפוץ. אבן שנפלה בשוגג, בור פתוח לרווחה שהביא לנפילת הולך רגל או נזק למרפסת של השכן בגין עבודות השיפוץ שלכם.

תוקפו של ביטוח השיפוץ מתחיל ביום תחילת העבודות, ומסתיים במועד כניסתם לבית או העסק המשופץ ובהתאם לפוליסה כמובן – בפרק הזמן הזה.

אנחנו באסיה פתרונות ביטוח נעשה הכל, כדי שתוכלו לישון בשקט.

הקבלן אמר לכם שיש לו כבר ביטוח שיפוץ? אז מה

גם אם הקבלן הוא הגיס שלכם או שקיבלתם עליו המלצה נהדרת מחבר של חברה, לעולם – אבל לעולם אתם לא יכולים לדעת איזה ביטוח הקבלן רכש וכמה אתם באמת מוגנים.

הקבלן ברוב המקרים, יבטח את עצמו בפוליסה אחת לכלל האתרים שלו כך שנזק באתר אחד, יכול למצות את סכום הביטוח הנקוב בפוליסה – ולמי לא נשאר? לנזק בנכס שלכם.

מקרה נוסף הוא שהקבלן יכול לרכוש ביטוח שיפוץ ולבטל אותו יום אחרי תחילת העבודה- לכם לא יהיה שום מושג על כך עד שקורה מקרה הביטוח (חלילה כמובן).

כדאי לדעת גם, שביטוח מצד הקבלן מכסה אך ורק את הקבלן עצמו ולא את קבלני המשנה שלכם (ויהיו לא מעט כאלו במהלך השיפוץ). בנוסף, חברת הביטוח של הקבלן למעשה לא מכירה בכם כמבוטח באופן ישיר – כך שלמעשה ביטוח עבודות קבלניות לקבלן נועד לקבלן ולא למי שמשפץ בעצמו וזו אחת הסיבות העיקריות לדאוג לעצמכם ובעצמכם לביטוח שיפוץ ולתת לנו לדאוג לכל השאר.

אבל כבר יש לנו ביטוח דירה. אז מה

ביטוח דירה אינו כולל בתוכו נזקים שנגרמו לנכס במעמד השיפוץ, לכן חשוב לדאוג לביטוח שיפוץ לפני שמתחילים לשפץ.

ביטוח שיפוץ – לפני שאתם שוברים את הקיר

אנחנו מניחים שחסכתם לא מעט כדי להגיע לרגע הזה, השקעתם הרבה מחשבה, תכנון והקפדתם לבחור את אנשי המקצועי הטובים ביותר שיש.

אנחנו באסיה פתרונות ביטוח מעניקים שירות מהיר ויעיל ללקוחותינו כבר מעל עשור. אז רגע לפני שאתם שוברים את הקיר, דברו איתנו ותנו לנו להתאים עבורכם את ביטוח השיפוץ הטוב ביותר לצרכי הפרויקט שלכם. כדי שתהיו בטוחים כדי שתגיע לקו הסיום בלי הפתעות מיותרות.

מוזמנים לקבוע פגישה- הקפה עלינו התקשרו 073-737-7777

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי