ביטוח אחריות מקצועית ליועץ ארגוני

ביטוח אחריות מקצועית ליועץ ניהולי

כל אחד מאיתנו מחזיק מספר פוליסות ביטוח, ביניהן ביטוח חיים, ביטוח רכב, ביטוח רפואי וביטוח דירה, אולם האם יש לכם פוליסת ביטוח אחריות מקצועית שתסייע לכם להתמודד במידה ותוגש נגדכם תביעה? אם עדיין אינכם מכוסים בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית מותאמת אישית, זה הזמן לרכוש אחת.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מותאמת ליועץ ארגוני

 

לכל מקצוע סיכונים משלו, וחשוב שפוליסת ביטוח האחריות המקצועית שלכם תהיה מותאמת לצרכי המקצוע בו אתם עוסקים ולסיכונים האופייניים לו. יועץ ניהולי מסייע לחברה לקבוע יעדים ניהוליים, לגבש חזון עסקי ולשפר את מערכות היחסים המקצועיות בחברה. היעדים והאסטרטגיות הנקבעים במהלך הייעוץ הם רובם תהליכיים, ומימושם אורך זמן ותלוי בגורמים שרבים מהם אינם בשליטתכם כיועצים. בנוסף לכך, מימוש החזון והאסטרטגיות שנקבעו תלוי בשיתוף פעולה ותפקוד תקין של כל העובדים בחברה, וכן של ספקים, שותפים ועוד. בנקודות אלו טמון הסיכון הגדול של יועצים ניהוליים –  להיות חשופים לתביעות אחריות מקצועית של לקוחות לא מרוצים, שתנאי המציאות לאורך התהליך לא אפשרו מימוש מלא ומוצלח של החזון והתכנית.

מדוע יועץ ארגוני / ניהולי צריך ביטוח אחריות מקצועית

 

יועץ ניהולי, מבריק ככל שיהיה, אינו שולט על גורמי השוק, על כל עובד ונושא תפקיד בחברה, על תהליכים כלכליים וחברתיים גלובליים, ועל אירועי קיצון בלתי צפויים כמו מגיפה, מלחמה או אסון טבע. היות שכך, הצלחת המהלכים והאסטרטגיות שגובשו במהלך יעוץ ניהולי אינה לחלוטין בשליטת היועץ. לקוחות ששילמו את מיטב כספם עבור יעוץ ניהולי ובכל זאת לא הצליחו להתרומם, להבריא או לפתח את העסק שלהם כפי שרצו, עשויים לחוש שנכשלו כתוצאה מייעוץ לא מקצועי ולהגיש כנגד היועץ תביעת רשלנות מקצועית. בין אם הטענה נכונה ובין אם לא, התמודדות עם תביעה תובעת זמן וכסף ופוגעת במוניטין של היועץ. יתירה מכך, במידה והתביעה מתקבלת, היועץ עלול למצוא עצמו במצוקה כלכלית ואף להגיע לפשיטת רגל. ביטוח אחריות מקצועית ליועץ ניהולי מעניק ליועץ כיסוי והגנה מפני תביעות, כולל כיסוי הוצאות המשפט וחבויות שיושתו עליו.

פוליסת ביטוח מותאמת אישית

 

באסיה ביטוחים, סוכנות מובילה בתחום ביטוח אחריות מקצועית, סוכן ביטוח מקצועי יבחן יחד איתך את צרכי הביטוח הייחודיים לעיסוקך וירכיב עבורך פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מושלמת. סוכנות אסיה ביטוחים מקיימת קשרי עבודה עם כל חברות הביטוח המובילות, הודות לכך ביכולתנו להתאים לכל לקוח את הפוליסה שתספק לו הגנה מירבית במחיר הוגן.

שרות מקצועי ואדיב

 

עוסק בייעוץ למנהלים ועדיין אינך מחזיק בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית? זה הזמן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של אסיה ביטוחים, ולרכוש ביטוח אחריות מקצועית מותאם אישית. סוכני הביטוח של אסיה ביטוחים אמונים על הענקת יחס אדיב ומקצועי לכל לקוח, ואנו מקפידים על מתן שירות מהיר, אדיב ויעיל . לקביעת פגישה, לקבלת פרטים נוספים ולרכישת ביטוח אחריות מקצועית ליועץ ניהולי התקשרו: 073-737-7777 , שלחו ווטסאפ דרך האתר או שלחו לנו מייל, ונציג יחזור אליכם בהקדם.

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי