ביטוח אחריות מקצועית ליועצי משפחה

יועצים משפחתיים מסייעים למשפחות לשפר את מערכות היחסים

יועצים משפחתיים מסייעים למשפחות לשפר את מערכות היחסים בתא המשפחתי, את הקשר הזוגי בין ההורים, את תפקוד המשפחה יחדיו ואת תפקודיו של כל אחד מבי המשפחה לחוד.  כמו כן, יועצי משפחה מסייעים  למשפחות עימן הן עובדים לתפקד במצבי דחק ולהתמודד עם טראומות כמו אבדן או מחלה קשה. יחד עם זאת, גם יועצי משפחה אינם חפים מטעויות, וגם היועץ המשפחתי המסור והמקצועי ביותר עלול למצוא עצמו מתמודד עם תביעת נזיקין או רשלנות מקצועית. בכדי למנוע קריסה כלכלית, פגיעה חמורה במוניטין וחיסול הקריירה המקצועית שלכם כתוצאה מתביעה, אתם זקוקים לביטוח אחריות מקצועית מותאמת במיוחד ליועצי משפחה.

מה זאת אומרת ביטוח אחריות מקצועית

 

בכל מקצוע בו אדם עוסק קיימים סיכויים וסיכונים הנובעים מהגדרת המקצוע, החל מסיכונים פיזיים למבצע העבודה, עבור דרך ליקויים שעלולים להתגלות בעבודה שנעשתה ולגרום נזקים ללקוח, וכלה בפציעות ותקלות שאירעו במקום העבודה. ביטוח אחריות מקצועית מכסה הוצאות משפטיות בגין תביעות המוגשות כנגד בעל מקצוע, ומאפשר לו להתמודד בהצלחה עם התביעה מצד אחד, ולעמוד בהוצאות הכספיות במידה והתביעה כנגדו תתקבל על ידי בית המשפט והוא יידרש לשלם פיצויים.

מדוע יועץ משפחתי זקוק לביטוח אחריות מקצועית

 

יעוץ משפחתי עוסק ברגשות עמוקים של בני המשפחה ומשפיע על מהלך חייהם, תפקודם בחיי היומיום ומערכות היחסים ביניהם.  גם אם אתם יועצי משפחה מקצועיים, מנוסים ורגישים, תמיד קיימת האפשרות שבמהלך ייעוץ משפחתי תיעשה טעות שתוביל לנזק ועגמה של אחד מבני המשפחה. יתירה מכך, גם אם הייעוץ היה מקצועי, מדויק ואפקטיבי לטעמכם, מטופל יכול לחוש שהטיפול נכשל, שנגרם לו עוול, שלא הייתם מקצועיים ורגישים מספיק או שהתרשלתם בתפקידכם. כמו כן, אם למי ממטופליכם קורית תאונה בקליניקה שלכם, אתם חשופים לתביעת נזיקין. כדי להגן על הקריירה המקצועית שלכם, על שמכם הטוב ועל מקור הפרנסה שלכם, כדאי שתרכשו ביטוח אחריות מקצועית שיגן עליכם במקרים כאלו ואחרים.

פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מותאמת לצורכיכם

 

כאמור, לכל מקצוע אפיונים וסיכונים ייחודיים לו, לכן פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לקבלן בנייה אינה זהה לפוליסת ביטוח אחריות מקצועית לרופא. יעוץ משפחתי הוא תחום ייחודי, ויש להתאים את פוליסת ביטוח האחריות המקצועית שלכם לצרכי המקצוע. באסיה ביטוחים סוכן ביטוח מקצועי יתאים לכם פוליסת ביטוח שתיתן מענה לצרכים הספציפיים של יועץ משפחתי, ולא תכלול סעיפים שאינם קשורים למקצוע. כך אתם יכולים להיות בטוחים שאת מכוסים ומוגנים מצד אחד, ושאינכם משלמים כסף על סעיפי ביטוח מיותרים מצד שני.

ביטוח של מקצוענים

 

אסיה ביטוחים היא סוכנות ביטוח מובילה, המתמחה בהתאמת פוליסות ביטוח אחריות מקצועית מותאמות אישית. סוכני הביטוח שלנו הם מקצועיים אמינים ומיומנים, הסוכנות עובדת עם כל חברות הביטוח המובילות, וכך אנו מאפשרים ללקוחותינו לקבל את פוליסת הביטוח המתאימה ביותר עבורם, במחיר המשתלם ביותר. לפרטים נוספים, לקביעת פגישה ולרכישת פוליסת ביטוח מותאמת אישית צרו עמנו קשר דרך האתר, במייל, בווטסאפ או בטלפון 073-737-7777, ונציג ישוב אליכם בהקדם.

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי