ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים

ביטוח אחריות מקצועית לעובדים סוציאליים

פסיכותרפיה היא מלאכה מבורכת, שהעוסקים בה מביאים מזור והקלה יקרים מפז למטופליהם. יחד עם זאת, גם פסיכותרפיסטים מקצועיים ובעלי ניסיון רב עלולים לשגות ולטעות, וכאשר מדובר בטעויות בתחום כה רגיש כמו נפש האדם, ההשלכות עבור המטופל עלולות להיות קשות. הוסיפו לכך את העובדה שכיום הצרכן, הלקוח, או המטופל הישראלי מודע היטב לזכויותיו, ואינו מהסס לתבוע אותן בשעת הצורך, והרי לכם כמה סיבות טובות לרכוש ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים.

דרך צלחה

סיימתם בהצלחה את מסלול הכשרתכם כפסיכותרפיסטים, התמחיתם ואתם עומדים להתחיל לעסוק במקצוע? כדאי לעשות כל שניתן כדי לוודא מראש שדרככם תהיה נוחה ובטוחה, ושעתידכם המקצועי יובטח. רכישת ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים כבר בתחילת הדרך תבטיח לכם שקט נפשי ועתיד מקצועי יציב. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים תכסה חבויות בגין תביעות של מטופלים שחשים כי אולי טעיתם או התרשלתם בטיפול בהם, תעניק לכם כיסוי להוצאות המשפט, ושקט כלכלי גם אם טעיתם. תביעה של מטופל שמסתיימת בפסיקה לרעתכם יכולה להוביל לקריסה כלכלית , לפגיעה במוניטין המקצועי שלכם, ולחיסול הקריירה בטרם עת. כיסוי ביטוחי הולם יאפשר לכם להתמודד עם חבויות ועלויות בגין תביעות, וכן לממן הוצאות ייצוג משפטי הולם שיגן ככל שניתן על שמכם הטוב.

להיות מוגן

 כאמור, כולנו בני אדם, וגם המטפל המקצועי והמנוסה ביותר עלול לטעות בשיקול דעתו. גם אם קיבלתם את ההכשרה המקצועית הטובה ביותר, וגם אם אתם עושים כל מאמץ להעניק למטופליכם את הטיפול המקצועי , המסור והטוב ביותר שניתן, לא תמיד המטופל יהיה מרוצה. הלקוח הישראלי של ימינו מודע היטב לזכויותיו ואינו מהסס לדרוש פיצויים כאשר הוא חש שלא קיבל את המגיע לו. כשמדובר בפסיכותרפיה קשה להוכיח היכן המטפל פעל נכון והיכן שגה, תחושתו של המטופל היא סובייקטיבית, ונזק נפשי יכול להיות כבד ובעל השלכות ארוכות טווח.  היות שכך, טוב יעשה כל פסיכותרפיסט אם ירכוש מבעוד מועד פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מתאימה.

פוליסה תפורה על פי מידותיך

 באסיה ביטוחים מתאימים לכל מבוטח את פוליסת הביטוח באופן אישי, על מנת שתעניק לו את הכיסוי המושלם. מקצוע הפסיכותרפיה הוא רחב, ופסיכותרפיסטים עובדים עם אוכלוסיות שונות במגוון אופנים. סוכני הביטוח של אסיה ביטוחים יתאימו עבורך פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לפסיכותרפיסטים על פי צרכיך הייחודיים, אופי הטיפולים שאתה מעניק והאוכלוסייה אליה הם מכוונים. לקביעת פגישה, לפרטים נוספים ולרכישת פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מותאמת אישית, התקשר 073-737-7777 או השאר פרטיך באתר, ונציג ישוב אליך בהקדם.

 

 

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי