ביטוחי אחריות מקצועית לממונה בטיחות

ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות

כל בעל מקצוע שרוצה להבטיח לעצמו עתיד רגוע מקפיד לרכוש ביטוח מקצועי מתאים. ביטוח אחריות מקצועית מאפשר לאנשי המקצוע לבצע עבודתם על הצד הטוב ביותר, תוך ידיעה כי במקרה של אסון, תאונה או אירוע מצער אחר, לא יהיו חשופים לתביעות שימוטטו אותם כלכלית. ביטוח אחריות מקצועית אינו מקל ראש בחובתו של בעל תפקיד לבצע אותו על הצד הטוב ביותר, אך מאפשר לו לעשות זאת תוך רגיעה ושקט נפשיים, הדרושים לכל אדם בכדי שיתפקד במיטבו. באסיה ביטוחים מאמינים כי גם לממוני בטיחות במפעלים וחברות מגיע ביטוח אחריות מקצועית הולם.

 

מיהו ממונה בטיחות ומהן סמכויותיו

 

ממונה בטיחות הוא אדם בחברה, מפעל, או ארגון, אשר תפקידו לאתר ולמנוע סיכונים בעבודה, ולדאוג להכשרה של צוות העובדים לעבודה בטוחה. ממונה הבטיחות הוא במקרים רבים חלק מצוות העובדים, אך יש עסקים המעדיפים לפנות לממונה בטיחות מקצועי חיצוני. החוק מחייב בעלי מפעלים וחברות להעסיק ממוני בטיחות, בכדי לשמור על שלום העובדים ועוברי האורח. ממונה הבטיחות צריך להיות מוכשר ומוסמך על ידי משרד המסחר והתעשייה, ועליו לעבור מספר קורסי העשרה ורענון בכל שנה בכדי להישאר מעודכן.

 

ממונה או יועץ בטיחות

 

התואר יועץ בטיחות אולי נשמע מכובד יותר מממונה בטיחות, אך למעשה אין לכך בסיס. יועץ בטיחות הוא אדם שחברה או ארגון פונים אליו למתן ייעוץ לגבי בטיחות, בדרך כלל עבור מטרה ספציפית, או לקראת אירועים מיוחדים. מאחורי התואר לא עומדות דרישות להסמכה והכשרה, ולמעשה כל אדם המתעניין בנושא יכול ללמוד את התחום באופן פרטי, ולכנות עצמו יועץ בטיחות. לעומת זאת, על מנת שאדם יוכר כממונה בטיחות עליו לעבור הכשרה והסמכה מתאימות.

 

ביטוח אחריות מקצועית

 

ממונה בטיחות אחראי על כל תחום הבטיחות בעבודה, כולל עבודה בגובה, שימוש בציוד בטיחות ומגן, איתור וסיכול סיכונים, התנהלות עם חומרים מסוכנים ועוד. כמעט כל תאונה שמתרחשת בשטח המפעל או החברה יכולה להיות עילה לתבוע את ממונה הבטיחות, ולכן חשוב כל כך שבתור ממונה בטיחות יהיה לך ביטוח מתאים. סוכן ביטוח מומחה לביטוחי אחריות מקצועית ירכיב עבורך פוליסת ביטוח אחריות מקצועית שתתאים לצרכיך, ותיתן מענה לסיכונים אליהם אתה עלול להיחשף.

 

שקט נפשי

 

תביעת רשלנות מקצועית יכולה למוטט אדם כלכלית, לפגוע בשמו הטוב, ולהוריד לטמיון קריירה שנבנתה במשך שנות עמל רבות. בכדי שסיכונים אלו לא יהיו מנת חלקך כממונה בטיחות, עליך לוודא שיש בידך ביטוח מתאים. צוות הסוכנים של סוכנות הביטוח אסיה בניהולו של בני צדוק, מתמחה בביטוחי אחריות מקצועית, ומכיר את הסיכונים הייחודיים של כל מקצוע.  באסיה סוכנות לביטוח מומחי ביטוח אחריות מקצועית יתאימו עבורך פוליסת ביטוח אחריות מקצועית שנותנת מענה לצרכיו הביטוחיים של ממונה בטיחות. פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות תאפשר לך לבצע את עבודתך על הצד הטוב ביותר, ולישון שנת ישרים בלילות. לפרטים נוספים התקשר לטלפון:  073-7377777 , ואחד מנציגנו ישמח לעזור.

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי