ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות

מה זה ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות?

ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות מיועד לספק הגנה מרבית לחברות ובעלי מקצוע ממוני הבטיחות אשר חשופים לתביעות ואשר מספקים שירותי בטיחות בעבודה, בהדרכות, חומ"ס , סדנאות לעבודה בגובה ועוד 

הביטוח נועד לתת מענה למהנדסי הבטיחות העובדים כשכירים וכן כעצמאיים בשוק החופשי החשופים לסכנות של רשלנות וטעויות אנוש ולתביעות שונות בעת עבודתם.

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של ריבוי תביעות המוגשות נגד בעלי המקצוע, מקצוע הממונים הפך לקורבן עקב טעויות חקיקה והם נתבעים החל מהמוסד לביטוח לאומי בתביעות שיבוב וכלה בחברות הביטוח – ושמם כרוך בתביעות מרובות נתבעים (היזם, הקבלן, מנהל העבודה, בעל הנכס האדריכל, המפקח וכיוב') וכלה בתביעה רשלנות רפואית אשר מגיעיות למיליוני שקלים. כל בעל מקצוע יכול למצוא את עצמו כרוך בתביעות ענק אשר יותירו את העסק עם הוצאות ענק ולפעמים ללא רישיון.

ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות נותן מענה בדיוק לצרכים אלה.

על כל בעל מקצוע בתחום זה לוודא ולדאוג שתהיה לו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי מקיפה ומקצועית שתספק לו הגנה מרבית בזמן תביעה עבור הסכנות הכרוכות בעבודתו.

סיבות טובות עבור ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות:

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של ריבוי תביעות המוגשות נגד בעלי המקצוע וממוני הבטיחות – תיק הביטוח עובר בין חברות הביטוח הישראליות כמו תפוח אדמה לוהט מיד ליד – ובכל שנה או שנתיים החברה שמבטחת את התיק מסרבת לחדש את הביטוחים עקב כמות התביעות – תובנה זו אומרת לכל עוסק בתחום "דרשני" , מקצוע הממונים הפך לקורבן עקב טעויות חקיקה והם נתבעים במגוון בחינות – החל מהמוסד לביטוח לאומי בתביעות שיבוב וכלה בחברות הביטוח.

שמם של ממוני הבטיחות כרוך בתביעות מרובות נתבעים (היזם, הקבלן, מנהל העבודה, בעל הנכס האדריכל, המפקח וכיוב') וכלה בתביעה רשלנות רפואית אשר מגיעיות למיליוני שקלים.

כל בעל מקצוע יכול למצוא את עצמו כרוך בתביעות ענק אשר יותירו את העסק עם הוצאות ענק ולפעמים ללא רישיון.

אז אם אתה רוצה לדאוג לעתיד הכלכלי שלך דאג עוד היום לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות

למה ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות איתנו?

סוכן הביטוח בני צדוק – ואסיה פתרונות ביטוח מתקדמים מציעים לכם מגוון פתרונות אצל המבטחים השונים בארץ ובחו"ל – ביכולתנו להעניק לכם פתרונות מדוייקים בביטוח אחריות מקצועית וצד שלישי המדוייק לעיסוכם וכולל הרחבות ותנאים יעודיים לתחום

אנו בקשר עם ארגון ממוני הבטיחות בישראל מספר שנים ומקדמים את הנושא מול ראשי הארגון מבית ולפנים.

רק אצלנו תקבלו פגישה עם סוכן ביטוח מקצועי שיעבור איתכם על כל תיק הביטוח ויחד איתכם נמצא את הפתרון הנכון והמותאם לכם באופן אישי על פי דרישות הסיכונים ובהתאם לעיסוק שלכם ולאורח חייכם, בואו לפגישה, מקסימום שתיתם קפה.

את ביטוחי העסקים שלנו אנחנו מרכיבים באופן אישי יחד עם בעל העסק, הפוליסה מוגדרת על פי סוג העסק ועל פי צרכיו, בין אם מדובר על אדם פרטי, חברה, חנויות, מפעלים, משרדים, מרפאות ועוד – כל עסק וההתאה האישית שלו !

ביטוח עסק באסיה פתרונות מתקדמים – על ידי סוכני הביטוח ובני צדוק יאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שיש על מי לסמוך.

העסק שלכם יבוטח בצורה מלאה ומקיפה עם החברות המובילות והמתקדמות ביותר – הניסיון שלנו זה היתרון שלכם

אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו, ביטוח בהתאמה אישית, שיחה בגובה העיניים, שפה ברורה ומקצועית, יחס חם ואוהד, זמני תגובה מהירים. 

הטבה לפונים מהאתר 15% הנחה עבור ביטוח אחריות מקצועית לממוני בטיחות אשר יציגו תעודת חבר בארגון

האם ממונה בטיחות צריך ביטוח אחריות מקצועית?

כן, לממונה הבטיחות חשיפה גדולה לתביעות רשלנות מקצועית וכן הודעות מצדדי ג' ולעיתים תכופות גם תביעות שיבוב של המוסד לביטוח לאומי

כמה עולה ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות?

הביטוח מחושב לפי מספר פרמטרים גבול האחריות, ניסיון התביעות והיקף הסיכונים של המבוטח (עובדים/מחזור/לקוחות/תחומי עיסוק וכו')

מה כולל ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות?

ביטוח אחריות מקצועית כולל כיסוי להוצאות בגין תביעות אחריות מקצועית ותביעות פליליות וכן תביעות בגין אובדן מסמכים, אי יושר של עובדים, תביעות דיבה והשמצה והוצאות המשפט חלק מהמבטחים כולל גם כיסוי נזק לצד שלישי

למה ממונה בטיחות צריך ביטוח אחריות מקצועית?

החשיפה להוצאות המשפט לאורך שנים של הגנה יחד עם תשלום הפיצוי בפועל עלולות להוביל את העסק לפשיטת רגל

מה מכסה ביטוח אחריות מקצועית לממונה בטיחות?

תביעה שהוגשה נגד המבוטח על רשלנות מקצועית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן