ביטוח משכנתא

מהו ביטוח חיים למשכנתא?

ביטוח משכנתא הוא שילוב של ביטוח חיים למקרה מותו של הלווה וכן ביטוח מבנה המבטח את הסיכונים אליהם הבנק חשוף עקב ההלוואה.

בחלק הראשון – ביטוח ריסק – מטרתו של ביטוח החיים היא – להגן על היקרים לכם מכל מפני קשיים כלכליים במקרה של מוות – הכיסוי הולך ויורד ככל שחולפים השנים וגובה ההלוואה יורד כך יורד הכיסוי הביטוחי

בחלקו השני – ביטוח מבנה – מבקש הבנק מהלווה שיבטח את הכנס מפני סיכונים של אש, רעידת אדמה, נזקי טבע, נזקי מים וכיסוי לצד שלישי.

כל אחד ממקרים אלה עלולים לפגוע קשות באורח חיי המשפחה – כיוון שנוצר מצב שההוצאות גדלות – כל אלו במטרה לשמור על הנכס ועל הלווה ולמנוע מהם מצב שאם יש נזק במבנה הוא לא יפגע ביציבות הכלכלית של הלווה ואז ביחס ישיר ביכולת החזר הלווה

בנושא מקרה מותו של בן הזוג יוצא שהנטל נופל על בן הזוג לבדו הן בניהול המשפחה והן בניהול ההוצאות המשפחתיות. לכן, על כל אדם לדאוג לביטוח חיים מקיף על מנת למנוע ירידה ברמת החיים של בני משפחתו.

כל הסיבות לעשות ביטוח משכנתא:

ישנם סוגים שונים של מבנה וביטוחי חיים, ביטוח חיים (ריסק משכנתא) או ביטוח משכנתא – מיועד לשלם לבנק את החוב של הלווה ולכסות את היתרה של התשלום – כך שלמעשה:

  • בן הזוג במקרה מוות נשאר עם המבנה ללא החוב.
  • יחד עם הפוליסה לביטוח המבנה מתקבלים כיסוים כגון:
  • פריצה
  • נזקי טבע
  • רעידת אדמה
  • כיסוי לתביעות צד שלישי
  • כיסוי לנזקי מים

חשוב לזכור כי כיסוי ביטוחי זה בא להגן על שני בני הזוג שעובדים קשה על מימון הבית או הדירה. היעדר פוליסה זו עשוי לגרום להשלכות קשות ומיותרות וחובות ותשלומים גדולים. בקיצור- עדיף להיות מבוטחים וללכת לישון בשקט.

עלות ביטוח משכנתא

לפני שאתם עושים ביטוח חיים למשכנתא השוואת מחירים היא מתבקשת מכיוון שאף אחד לא רוצה לשלם יותר מידי על הפוליסה. לקוחות רבים רוצים לדעת כמה עולה ביטוח חיים למשכנתא? התשובה שלנו היא שזה תלוי -מכיוון שבכל פוליסה יש לא מעט רכיבים וכיסויים הקובעים את עלותה. זיכרו כי לכל ביטוח משכנתא מחיר שונה כאשר מפצלים ובוחרים את הרכיבים הרלוונטיים. כדי לדעת כמה עולה ביטוח משכנתא  במדויק נבצע קודם התאמה אישית של הפוליסה למבוטחים ואז תוכלו לקבל מענה מדויק.

למה לעשות ביטוח משכנתא באסיה?

3 סיבות עיקריות לבחור בנו כסוכנות הביטוח עבורכם

  1. המחיר שלנו תמיד מנצח בין אם זה התעריף הראשוני ובין אם זה העלות המצטברת
  2. התנאים שלנו בפוליסת ביטוח משכנתא לא עושים אוטומטית רק מה שהבנק מבקש אלא מה שהלקוח צריך
  3. מהירות השירות ויעליות השלבים  – כשבני זוג לוקחים משכנתא מהירות היא המפתח.

שירותים נוספיםבני צדוקאסיה פתרונות ביטוח מתקדמים מציעים לכם פגישה עם סוכן ביטוח מקצועי שיעבור איתכם על כל תיק הביטוח ויחד איתכם נמצא את הפתרון הנכון, המותאם לכם באופן אישי על פי דרישות הסיכונים ובהתאם לאורח חייכם. בואו לפגישה, מקסימום שתיתם קפה- עלינו.

רק ביטוח מוכח וחזק באמצעות אסיה פתרונות מתקדמים – על ידי סוכני הביטוח ובני צדוק יאפשר לכם לישון בשקט ולדעת שיש על מי לסמוך.

הנכסים שלכם יבוטחו בצורה מלאה ומקיפה עם החברות המובילות והמתקדמות ביותר – הניסיון שלנו זה היתרון שלכם

שירות מהיר ואדיב– אנו מזמינים אתכם ליהנות משירותינו, ביטוח בהתאמה אישית, שיחה בגובה העיניים, שפה ברורה ומקצועית, יחס חם ואוהד, זמני תגובה מהירים.

הטבה לפונים מהאתר עבור ביטוח משכנתא חודשיים חינם לרוכשים ביטוח ריסק משכנתא ומבנה משולבים !

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי