ביטוח מומלץ לרכב חדש

ביטוח רכב

רכב חדש- התרגשות חדשה

רכשתם רכב חדש? ברכות על העסקה, ואנו מקווים שתזכו ליהנות מן המכונית החדשה שלכם שנים רבות בנסיעות לעבודה, לטיולים ולחופשות משפחתיות. אין ספק שנהיגה ברכה חדש, כזה שמגיע עוד עם הניילונים היא מרגשת למדי. זה תמיד כיף לנסות ולהתנסות ראשונים בכלי רכב שעוד אף אחד לא ממש נסע עליו. יש הרבה מאוד התרגשות רגע לפני שעולים לנסיעה.

אין ספק כי רכב חדש הוא שדרוג של רמת ואיכות החיים שלכם ושל משפחתכם, ואף תורם למעמדכם ולמיקומכם בסולם החברתי בעולם צרכני וחומרני כשלנו. כידוע לכל, אין לנהוג על רכב ללא ביטוח, ועליכם להחליט איזו פוליסת ביטוח לרכוש לרכב החדש. בכדי לעזור לכם לעשות קצת סדר בהצעות ובאפשרויות העומדות לפניכם, סוכנות אסיה ביטוחים מציגה בפניכם את הדברים שיש לקחת בחשבון ברכישת ביטוח לרכב חדש.

ביטוח רכב- ביטוח חובה

 

ביטוח חובה כשמו כן הוא, וכל בעל רכב מחויב לרכוש אותו. לכן אין פה בכלל שאלה – עליכם לרכוש ביטוח חובה בטרם תצאו עם רכבכם החדש אל הכביש. נהיגה ברכב ללא ביטוח חובה היא עבירה שעלולה לגרור קנס ואף מאסר. ביטוח חובה מספק כיסוי לנזקי גוף שלכם, של נוסעים אחרים ברכב ושל מי שחלילה רכבכם פגע בו, ואינו מספק כיסוי לנזק ברכוש. ביטוח חובה הוא פוליסה סטנדרטית שנקבעה על פי חוק, לכן אין בסיס לדבריו של מי שטוען שהוא יכול לספק לכם ביטוח חובה משופר, הכולל דברים שביטוחי חובה אחרים לא כוללים, ולכן גם עולה יותר. אם מישהו מציג לפניכם תמונת שווא כזו, כדאי להתרחק.

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג אינו חובה על פי חוק, אך מדובר בביטוח שיכול לחסוך לכם עגמת נפש וצרות כלכליות עמוקות, שכן במידה ורכבכם יהיה מעורב בתאונה בה נגרם נזק לרכב או רכוש אחר של צד ג, ולמרבה הצער לא תהיו מבוטחים, אתם יכולים להגיע לפשיטת רגל. כפי שנכון לגבי רכישת ביטוח חיים, כך גם לגבי ביטוח רכב – אינכם יכולים לדעת מה ילד יום, ואם איתרע מזלכם ורכבכם פגע ברכב יוקרה, או סתם ברכב חדש, ויקבע שהתאונה באשמתכם, העלויות שיושתו עליכם יהיו גבוהות מאוד. מומלץ לכל בעל רכב לרכוש פוליסת ביטוח צד ג לרכב.

ביטוח מקיף

 

אם ברשותכם רכב ישן שערכו נמוך, יתכן שלא משתלם לכם לרכוש ביטוח מקיף, אך כשמדובר ברכב חדש, ביטוח מקיף הוא הכרחי. ביטוח מקיף מבטיח לכם פיצוי במקרה של נזק שנגרם לרכב, כולל שריפה וגניבה. דברים שחשוב לתת עליהם את הדעת הם:

  • רכב חלופי – איזה רכב יוצע לכם ולכמה זמן.
  • השתתפות עצמית – מה גובהה וכיצד זה משפיע על הפרמיה החודשית
  • ביטוח שמשות – בדקו האם ביטוח השמשות כולל גם ביטוח עבור חלון גג במידה ויש כזה ברכבכם. כמו כן, אם יש לכם שמשה פנורמית קדמית, או שמשות עם מסנן קרני שמש, בדקו שהביטוח כולל שמשות חלופיות תואמות.
  • השוו כמה הצעות מחיר, ועברו בקפדנות על כל הסעיפים, אם יש לכם צרכים מיוחדים ודאו שפוליסת הביטוח המקיף תיתן להם מענה הולם.

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי