חמישה ביטוחים לעסק שכדאי לכם להכיר

חמישה ביטוחים לעסק שכדאי להכיר

ביטוח לעסק- זה כל הסיפור

פוליסת ביטוח עסק צריכה להתאים כחליפה תפורה היטב לצרכיו , דרך עבודתו וסיכוניו של העסק. על מנת להקים עבור העסק שלכם את הפוליסה המושלמת, סוכן הביטוח שלכם צריך להכיר את העסק שלכם על בוריו, להבין את הסיכונים והאיומים המעורבים, ולתת לכל אחד מהם מענה ביטוחי. לפניכם חמישה ביטוחים עסקיים, שכדאי לכל בעל עסק להכיר.

ביטוח משרד

 

המשרד הוא מרכז השליטה של העסק והשבתת עבודת המשרד עקב תקלה, תאונה או אסון יכולה לגרום נזקים כלכליים ותפעוליים עצומים. ביטוח משרד מאפשר לכם להשיב את המשרד לפעילות במהירות האפשרית, ומכסה אבדן הכנסות, תביעות ונזקים.

 

ביטוח מפעל

 

ביטוח מפעל מגן על חברות ועסקים מנזקים פיזיים, תדמיתיים וכלכליים שיכולים לפגוע קשות בחברה. לביטוח מפעל שלוש מטרות עיקריות:

 

ביטוח צד ג' לעסק

 

תביעות צד ג' יכולות להסתיים בסכומים גבוהים שעל העסק לשלם לנפגעים, וסכומים אלו עלולים לשבש את מאזן הכספים של העסק עד כדי פשיטת רגל. ביטוח צד ג' לעסק מספק לכם הגנה וכיסוי עבור תביעות צד ג' שניזוק בדרך זו או אחרת מגורם הקשור לעסק שלכם.

 

ביטוח מבנה

 

נזק למבנה בו פועל העסק יכול להשבית את העבודה לתקופות זמן משתנות. פוליסת ביטוח מבנה מבטיחה לכם יכולת שיקום וחזרה מהירה לשגרת ייצור אופטימלית, הן בדמות כיסוי עבור שיקום הנזקים, והן בדמות כיסוי אבדן הכנסות בתקופה בה העסק מושבת. במידה ולא רכשתם פוליסת ביטוח מבנה לעסק, עלויות שיקום המבנה ואבדן ההכנסות עלולות לגזור את גורלו של העסק, לכן ביטוח מבנה הוא חלק משמעותי וחשוב מפוליסת הביטוח לכל עסק.

 

ביטוח עבודות קבלניות

 

ביטוח עבודות קבלניות מספק לקבלני בניין, חברות בנייה וקבלני שיפוצים הגנה מפני נזקים, אסונות ותביעות. בעת ביצוע עבודות בנייה יכולים להיפגע עובדים, תאונות עלולות להתרחש, וטעויות יכולות להוביל לפגיעה לא מכוונת בעוברי אורח, במבנה, או ברכוש . במקרה של פגיעה או נזק, האחריות היא של הקבלן המבצע והיזם, לכן יש להכין עצמכם מראש, ולרכוש פוליסת ביטוח עבודות קבלניות.

פוליסה מותאמת אישית להגנה מלאה על העסק שלכם

 

הביטוחים שהוצגו להלן הם רשימה חלקית של סעיפי ביטוח נדרשים עבור עסקים שונים. בכדי שהעסק שלכם יהיה מוגן בצורה הטובה ביותר, יש להתאים עבורו את הביטוח על פי תנאי העבודה, האיומים והסיכונים האופייניים לו ספציפית. באסיה ביטוחים סוכן הביטוח יבחן לעומק את הצרכים הביטוחיים של העסק שלכם, ויתאים לכם פוליסת ביטוח מקיפה, שתיתן מענה לכל הצרכים והסכנות, ותאפשר לכם לישון שנת ישרים בלילות.

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי