חמישה ביטוחי אחריות מקצועית חשובים רגע לפני שיפוץ או בניה

ביטוח בניה ושיפוצים

ביטוח אחריות מקצועית בשביל השקט הנפשי שלכם

עומדים לפני שיפוץ או בניית בית? האם שאלתם את עצמכם מי יכסה את העלויות במקרה  שיחולו שיבושים ותקלות בתהליך? האחריות לנזקים בגוף או ברכוש לכם, לעובדים או לצד שלישי נופלת על אנשי המקצוע המבצעים את העבודה, לכן לפני שאתם חותמים על חוזה עם כל בעל מקצוע, בדקו שיש לו פוליסת ביטוח אחריות מקצועית. לפניכם חמישה ביטוחי אחריות מקצועית בתחום הבנייה והשיפוצים.

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים

 

ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים מכסה אתכם כנגד תביעות, מגן על העסק שלכם ועל המוניטין שצברתם, ומבטיח המשך פעילות גם אם הוגשה נגדכם תביעה. ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים באסיה ביטוחים יאפשר לכם להמשיך לעבוד, בזמן שסוכן הביטוח שלכם יטפל בכל תביעה וייצג אתכם מול חברות הביטוח והתובעים.

 

ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים

 

אחריותו של החשמלאי אינה מסתיימת עם עוזבו את אתר הבנייה. גם אם העבודות בוצעו על הצד הטוב ביותר, אם ציוד שהושאר בשטח יגרום נזק לאדם או רכוש, האחריות עלולה ליפול על החשמלאי. ביטוח אחריות מקצועית לחשמלאים היא פוליסה שבאה להגן על החשמלאי הן מפני טעויות אנוש שנעשו במהלך העבודה וגרמו נזק בהמשך, והן מפני כשלים ותאונות בשל תקלות בציוד.

 

 

ביטוח אחריות מקצועית לאדריכלים

 

אדריכלים אחראים על כל תכניות הבנייה, ובהתאם לכך מוטלת עליהם אחריות כבדה. תביעות כנגד אדריכלים יכולות לנבוע מכשלים בכל תחומי הבנייה, ובמהלך התהליך כולו. שלא כבעלי מקצוע אחרים בענף, המבצעים את עבודתם ואחראים לתחום ספציפי, אחריותו של האדריכל נוגעת לרוב תחומי הבנייה, ולכן חשוב שאדריכלים יהיו מוגנים ומבוטחים בפוליסת אחריות מקצועית מקיפה.

 

ביטוח אחריות מקצועית למעצבי פנים

 

אולי תופתעו לשמוע זאת, אך גם מעצבי פנים זקוקים לביטוח אחריות מקצועית, שיגן עליהם מפני תביעות בגין טיב עבודתם, או תקלות וכשלים שאירעו במהלך פרויקט שעוצב על ידם. למרות שעל פי רוב העבודה הפיזית לא נעשית על ידי המעצב, האחריות על איכות הפרויקט ועל ביצועו על הצד הטוב ביותר היא של המעצב.

 

ביטוח קבלנים

 

מבין מקצועות הבנייה השונים, קבלנים הם אלו הזקוקים ביותר לביטוח אחריות מקצועית, שכן הם נושאים באחריות לביצוע כל העבודות בפרויקט, כולל אחריות לטיב עבודתם של קבלני המשנה ובעלי המקצוע השונים. קבלנים חשופים לתביעות בשל אי עמידה בהסכמים ולוחות זמנים, בשל פציעות ותאונות של צוות העובדים, ובשל כל תקלה או תאונה שחלה במהלך העבודות, בין אם הנזק הוא לגוף או לרכוש, ובין אם לבעלי הבית, לעובדים באתר או לצד ג' כלשהו.

שקט נפשי

 

כשאתם יוצאים לפרויקט בנייה או שיפוץ, הקפידו לוודא שלקבלן המבצע ולכל בעלי המקצוע וקבלני המשנה יש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית מתאימה. באסיה ביטוחים מתמחים בפוליסות ביטוח אחריות מקצועית, וסוכני הביטוח שלנו מקפידים על התאמת הפוליסה לצרכים המדויקים של המקצוע הרלוונטי. הודות לכך, גם בעלי המקצוע המבצעים את העבודה, וגם אתם יכולים לישון בשקט, בידיעה שבכל תאונה ותקלה אתם מוגנים ומכוסים.

עקבו אחרינו:

צרו קשר:

כתבות ומאמרים:

מאמרים נוספים

מה בא לכם לחפש ?

הפרטים נקלטו בהצלחה!

נציגנו יצרו עמכם קשר הקדם האפשרי